pozycjonowanie katowice

Krótki tekst na temat metod promocji strony w internecie, takich jak oraz o kampaniach AdWords.

Nowoczesne wyszukiwarki

Ewolucja wyszukiwarek wywołała ewolucję pozycjonowania przechodzącego przez wszelkie...algorytmy binarne i wektorową analizę treści strony. Dopiero wyszukiwarki oparte na analizie topologii sieci, zliczające linki (takie jak Google), podniosły poziom trudności pozycjonowania stron. Zaawansowane algorytmy analizy topologii sieci wielu osobom wydawały się odporne na wszelkiego rodzaju próby manipulacji/modyfikacji SERP, jednak zjawisko Google bomb, polegające na masowym dodawaniu na stronach linku ze wskazanym przez pomysłodawcę anchor tekstem, pokazało drogę do łatwego modyfikowania indeksu.


Źródło: http://pl.wikipedia.org/wiki/Optymalizacja_dla_wyszukiwarek_internetowych


Czy na pewno wiesz co to pozycjonowanie?

pozycjonowanie katowice

SEO jest to długotrwały proces i seria działań , której celem jest wzrost pozycji danej strony w wynikach wyszukiwania. W założeniach jest to dość nietrudne, aczkolwiek jeżeli trzeba zastosować to w praktyce nie jest to już takie łatwe. Przy SEO należy wziąć pod uwagę bardzo dużo czynników na przykład: obszar na który dana strona zakłada swoją działalność, ilość konkurencji i wiele innych mniej ważnych rzeczy. Wiadomo, że jest to proces, zatem na efekty musimy być cierpliwym nawet przez parę miesięcy. Warto wiedzieć, ze jest kilka metod pozycjonowania, ale o tym w innej części artykułu.


Etyczne i nieetyczne seo

Optymalizować pod wyszukiwanie można na dużo sposobów, są metody etyczne i nieetyczne. Whitehat pozycjonowanie to metody w pełni etyczne i legalne, główne założenia są takie aby nie zaszkodzić pozycjonowanej stronie, ani klientowi. Ta metoda pozycjonowania jest tą, która daje stały efekt, bez ryzyka usunięcia witryny z wyszukiwania. Jest również 'czarne' pozycjonowaie jest to totalne przeciwieństwo i często daje szybki krótkotrwały efekt i prawie zawsze kończy się na usunięciu witryny w wyszukiwaniu. Smutne jest to, że dużo firm wykorzystuje tą właśnie metodę, co na szczęście jest szybko wyłapywane przez nowoczesne wyszukiwarki i prowadzi do szybkiego usunięcia takiej strony.


Dodane: 26-11-2014 10:27

Widok do druku:

pozycjonowanie katowice

Poprzednie wpisy:

Następne wpisy: